selenium webdriver Eğitimleri

Arama kriterlerinize uygun 2 eğitim bulundu.
Sıralama Seçenekleri

Uygulamalı Yazılım Test Uzmanlığı

45 saat
Başlangıç

Yazılımlar hayatımızın her alanında kullanılır hale gelmiştir. Bu yazılımları güvenilir …

Neden Bu Eğitim?
Bu eğitim ile yazılım sektörünün ihtiyacı olan yazılım testleri konusunda yetişmiş, en güncel yazılım test ve kalite metodolojilerini bilen Yazılım Test Uzmanı / Yazılım Test Analisti / Yazılım Test Mühendisi yetiştirilmesi hedeflenmiştir.
Eğitimde teorik konular pratik uygulamalar ve vaka analizleri ile detaylandırılarak, katılımcılar gerçek hayatta karşılaşacakları durumlara hazır hale getirilecektir.
Eğitim sonrasında katılımcılar; International Software Testing Qualifications Board (ISTQB) tarafından düzenlenen Temel Seviye Test Uzmanlığı ve İleri Seviye Test Uzmanlığı sınavlarına girerek, bu sertifikalara sahip olabilir.

Uçtan Uca (Uygulamalı) Proje Yöneticiliği, İş Analistliği ve Yazılım Test Uzmanlığı

120 saat
Başlangıç

Bir yazılım projesinin uçtan uca proje yönetimi, iş analizi ve …

Neden Bu Eğitim?
Bu eğitim ile katılımcılar uçtan uca proje yönetimi, iş analizi ve yazılım test faaliyetlerini detaylı ve uygulamalı bir şekilde öğrenmiş olacaklardır. Eğitim boyunca teorik bilginin yanında Microsoft Project, Jira ve Selenium araçları da uygulamalı bir şekilde aktarılacaktır.
Eğitimi başarıyla tamamlayanlar IT projelerinde görev almaya hazır hale geleceklerdir.
Eğitim sonrasında katılımcılar PMI’ın, IIBA’in veya ISTQB’nin sertifika sınavlarına girerek, bilgilerini uluslararası alanda da belgeleyebilirler.
X
X