Kurumsal Eğitim Çözümleri

Kurumsal Eğitim Çözümleri

Kamudan bilişime, finanstan sağlığa, inşaattan turizme kadar 20 sektörden yaklaşık 5.000 firmanın 50.000’e yakın personeline teknolojinin 25 farklı alanında eğitim verdik.

 

Kurumsal Eğitimler

BilgeAdam Akademi’nin tüm eğitim çözümleri sadece bireylere değil, kurumlara da sunulmaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen bilişim eğitimleri kurumu olan Bilge Adam Akademi; kamudan bilişime, finanstan sağlığa, inşaattan turizme kadar 20 farklı sektörden yaklaşık 5.000 firmanın 50.000‘e yakın personeline eğitimler vermiştir.

Bilişim alanındaki kurumsal tecrübesini eğitim hizmetlerine de yansıtan BilgeAdam Akademi, çok geniş bir yelpazeye yayılmış ve kendi alanında en önde gelen firmalardan oluşan iş ortaklarıyla çalışmaktadır. Bilge Adam Akademi; Microsoft, Adobe, Autodesk, Amazon Web Services (AWS) ve Project Management Institute (PMI) gibi dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinin yetkili eğitim merkezidir.

Eğitim içerikleri, önceden belirlenmiş derslerden oluşabileceği gibi, kurumların talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarına özel olarak da şekillendirilebilmektedir. Bilge Adam Akademi, hem standart hem de isteğe göre uyarlanmış eğitimlerinde, katılımcıların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak için en güncel içerikleri uzman eğitmenler aracılığıyla aktarır.

BilgeAdam Akademi; birçok zorlu proje ve danışmanlık hizmetinde teknik yetkinliklerini defalarca ispatlamış deneyimli eğitmenleri, yıllar içinde idealize edilmiş eğitim yönetimi süreçleri ve üreticinin tavsiye ettiği standartları sağlayan eğitim ortamları sayesinde, ihtiyaç duyulan bilgi ve saha deneyimini en etkin ve hızlı şekilde kurumunuzun değeri haline getirir.

BilgeAdam Akademi, kurumlara rekabet avantajı sağlayan eğitim çözümlerini 3 farklı yöntemle sunmaktadır:

BilgeAdam Akademi’nin saha deneyimine sahip profesyonel eğitmenleri, kurum personelinin IT alanındaki mevcut bilgi ve yetenek durumunu ölçümleyerek, kişi bazında eğitim ihtiyaçlarını belirler. İK departmanlarının yetenek yönetimine destek veren bu hizmetin sonunda; çalışanların, görevlerinin gerektirdiği IT eğitimlerini almaları için yapılan planlama kuruma sunulur. 
 
Açık sınıflar; tarih, yer, saat, süre ve içerikleri önceden belirlenmiş eğitimlerdir. Genel katılıma açık olan bu eğitimler, maksimum 15 kişilik sınıflarda verilir. Eğitimin sonunda katılımcılar BilgeAdam Akademi katılım sertifikalarının yanı sıra ilgili teknoloji üreticisinin katılım sertifikasını da alabilirler.     
 
Kapalı gruplarda, kurumların eğitim talepleri üzerine planlanan ve sadece talepte bulunan kurumun belirleyeceği katılımcıların alabileceği eğitimler verilir. Bu eğitimlerin tarih, yer, saat, süre ve içerikleri kurumların ihtiyaçlarına uygun olarak netleştirilir. Eğitimler BilgeAdam Akademi şubelerinde alınabileceği gibi, kurumların kendi lokasyonlarında da düzenlenebilmektedir. Eğitimin sonunda katılımcılara ilgili katılım sertifikaları verilir.      
 
 

İstediğiniz eğitimi kurumsal olarak planlayın ve uygulayın!

İhtiyacınız olan eğitim kurumunuza özel farklı sürelerde ve içerikte planlanabilir. Detaylı içerik ve planlama için bizimle iletişime geçiniz.
Hemen Bilgi Al

Kurumsal Eğitim Bilgi Talep Formu

BilgeAdam ile iletişimde kalın

BilgeAdam Akademi'nin kurumsal eğitim hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve talepte bulunmak için 444 33 30 numaralı telefonu arayabilir veya akademi@bilgeadam.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Açılacak Profesyonel
Eğitimler

İstediğiniz eğitimi kurumunuza
özel olarak planlayın ve uygulayın!