Değişiklik, Konfigürasyon ve Varlık Yönetimi Pratikleri

ITIL ve ITSM projelerinde bulunan Değişiklik, Konfigürasyon ve Varlık Yönetimi süreçlerinin en iyi uygulama (Best Practice) örneklerine uygun şekilde kurulumu katılımcılarla birlikte yapılacaktır. BT Operasyon Yönetimi (ITOM) için oldukça yüksek öneme ve denetimlerde kritik önceliğe sahip olan bu süreçlerin uçtan uca kurulumu yapılacak ve gerekli teorik bilgiler aktarılacaktır. Her katılımcının kendisine ait ServiceNow Demo ortamı üzerinden yürütülecek eğitimde gerçek hayatta karşılaşılabilecek tüm varyasyonlar değerlendirilecektir. En iyi uygulama (Best Practice) örnekleri üzerinden geçilecek ve BT varlıklarının, CI’ların ve CMDB ilişkilerinin tanımlarının nasıl yapılacağı katılımcılara aktarılacaktır. Değişiklik Yönetimi süreci ile CAB toplantısı simülasyonu yapılacak ve kültür değişiminin önemi üzerinde durulacaktır.

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Eğitim İçeriği

  • BT Hizmet Yönetimine Giriş
  • Süreç Temelleri
  • Süreç İlişkileri
  • Süreç Pratikleri

Bu eğitimi kurumsal olarak planlayın ve uygulayın!

Bu eğitim kurumunuza özel farklı sürelerde ve içerikte planlanabilir. Detaylı içerik ve planlama için bizimle iletişime geçiniz.
Hemen Bilgi Al

Kurumsal Eğitim Bilgi Talep Formu

Planlanan Sınıflar

Değişiklik, Konfigürasyon ve Varlık Yönetimi Pratikleri
Free
Level
Orta
Eğitim Süresi 18 saat

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Katılım sertifikalarının yanı sıra aldığınız eğitimlerle ilgili ücretli sınavları yetkili sınav merkezlerinde geçerek, uluslararası sertifikalara sahip olabilirsiniz.