Teknik Destekte Uzmanlık

Son kullanıcı desteği bir BT servis organizasyonunun en önemli parçalarından biridir. Son kullanıcı desteğini sağlayan teknik destek uzmanları, BT servis organizasyonunuzun kullanıcıya bakan yüzüdür. BT servis organizasyonunuz kurumun veri merkezi katmanında çok başarılı dahi olsa tipik olarak birçok kurumda BT servis organizasyonunun başarısının ölçümlenmesindeki önemli bir nokta son kullanıcı anketleridir. Son kullanıcı ise teknik destek hizmetini değerlendirir. Teknik Destekte Uzmanlık eğitimimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, sektördeki önemli bir ihtiyacı gidermeye yönelik ve özel olarak tasarlanmıştır. Teknik destek ekiplerinin yetkinliklerini bir üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Eğitimi tasarlarken Expert seviyesindeki ITIL danışmanlarımız, çeşitli büyük ölçekli projelerde Servis Seviyesi Yöneticisi olarak görev alan yöneticilerimiz ve Servis Masası teknoloji çözümü geliştiren danışmanlarımız ortak çalışmıştır.

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Eğitim İçeriği

  • ITIL Süreçlerine Uygun Destek Verilmesinin Önemi
  • Zamanında ve Doğru Eskalasyon
  • Çoklu Kullanıcıyı Etkileyen, Krize Dönüşen Sorunlarda Teknik Destek Sürecinin Başarı ile Yönetilmesi
  • VIP Destek Zorlukları ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
  • Kişisel Teknoloji Güncelleme Yöntem ve Becerilerinin Geliştirilmesi

Bu eğitimi kurumsal olarak planlayın ve uygulayın!

Bu eğitim kurumunuza özel farklı sürelerde ve içerikte planlanabilir. Detaylı içerik ve planlama için bizimle iletişime geçiniz.
Hemen Bilgi Al

Kurumsal Eğitim Bilgi Talep Formu

Planlanan Sınıflar

Teknik-Destekte-Uzmanlık
Free
Level
Orta
Eğitim Süresi 6 saat

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Katılım sertifikalarının yanı sıra aldığınız eğitimlerle ilgili ücretli sınavları yetkili sınav merkezlerinde geçerek, uluslararası sertifikalara sahip olabilirsiniz.