Neden BilgeAdam Akademi?

Yazılım Kariyerine
26 Yıllık BilgeAdam Güvencesiyle Başla

bilgeadam-7

Neden BilgeAdam Akademi?

26 Yıllık Yazılım ve Eğitim Tecrübesi

İş yaşamında kullanılan yazılımlar ve teknolojiler üzerine eğitim veren BilgeAdam Akademi, 26 yıllık deneyimiyle alanında Türkiye’nin en köklü ve en büyük kurumudur. Sektör ve uygulama tecrübesine sahip eğitmenler sayesinde en son teknolojileri kapsayan güncel içeriklerle uygulama temelli eğitim vererek öğrencileri sektöre hazır hale getirir.

bilgeadam-2

Neden BilgeAdam Akademi?

Teknoloji Eğitimleri Tecrübesi Global Olarak Tescillenmiş Marka

BilgeAdam Akademi, Leading Learning Partner Association’ın (LLPA) her biri kendi ülkesinin önde gelen IT eğitim kurumları olan 50 üyesinden biridir.

LLPA, Microsoft partneri olmanın yanı sıra ve DevOps Institute, Knowledge Pillars, PearsonVUE, Virsoft, Python Institute, DevOps Artisan, AWS, PeopleCert ve Media Interactiva gibi önde gelen birçok kuruluş ve enstitüyle işbirliği yapmaktadır.

Neden BilgeAdam Akademi?

100 Binden Fazla Mezun ile Türkiye Yazılım ve Teknoloji Ekosistemine Yön Veren Kurum

1997’de kurulan BilgeAdam Akademi, on binlerce mezunuyla Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji eğitimleri kurumudur. Ayrıca 10 kez ödüle layık görülmüş bir Microsoft iş ortağıdır.

bilgeadam-5
bilgeadam-8

Neden BilgeAdam Akademi?

Teknoloji Eğitimine Özel Dizayn Edilmiş Modern Altyapı

BilgeAdam Akademi eğitimlerini İstanbul (Kadıköy, Maslak) ve Ankara’daki 3 şubesinde vermektedir. Merkezi konumda olan şubeleri teknoloji eğitimlerine uygun dizayn edilmiştir ve bu eğitimlere özel, modern bir altyapıya sahiptir.

Neden BilgeAdam Akademi?

İstanbul ve Ankara AR-GE merkezileri yanı sıra Hollanda ve İngiltere ofisleri ile global ölçekte yazılım projeleri

BilgeAdam Teknoloji; ikisi İTÜ ARI Teknokent ve Bilkent CYBERPARK’ta olmak üzere İstanbul ve Ankara’daki toplam 4 ofisinde Türkiye’nin önde gelen şirketleri ve kamu kurumlarına hizmet vermektedir. Avrupa’ya hizmet ve yazılım ihracatı faaliyetlerini ise Den Haag – Hollanda ve Londra – İngiltere’deki ofislerinde yürütmektedir.

bilgeadam-4

Neden BilgeAdam Akademi?

BilgeAdam Teknoloji Türkiye’nin
İlk 5 Yazılım Şirketinden Biri

BilgeAdam Teknoloji, 2021 Bilişim 500 araştırmasına göre Türkiye’nin en büyük 5 bağımsız yazılım şirketinden biridir. Yazılım ve teknoloji hizmetleri sektöründe tanınan bir marka olması sayesinde BilgeAdam networkü çalışanları ve öğrencileri ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

bilgeadam-6

Neden BilgeAdam Akademi?

BilgeAdam Teknoloji'nin 1.600’ü Aşkın Çalışan, 1.000’den Fazla Mühendis ile Geniş Çalışan Ağı

BilgeAdam; 1.600+ çalışanı bulunan, 5.000+ müşterisine 1.100+ proje geliştirmiş bir yazılım ve teknoloji hizmetleri şirketi olarak, kurumsal tecrübesini tüm eğitimlerine yansıtır.

Kadrosundaki 1.000’i aşkın mühendis sayesinde sektöre dair tüm sorularınızın cevabını rahatça bulabilir ve mentorlük desteği alabilirsiniz. Ayrıca 90’dan fazla yetenek uzmanı ve 1800’den fazla ortalama aylık mülakat sayısı ile İK deneyimine sahiptir.

Sen de yazılım sektörüne Türkiye’nin teknoloji eğitimlerindeki en köklü kurumu BilgeAdam Akademi güvencesiyle başla, ayrıcalıklı eğitim ve geniş network ağı ile sektöre adım at.

Yazılım eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için formu eksiksiz doldurarak eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsin.