BT Tedarikçi Yönetimi Pratikleri

Tedarikçi Yönetimi eğitimi ile BT projelerinde ve operasyonlarında tedarikçilerin değerlendirilmesi, seçilmesi, izlenmesi, raporlanması ve yönetimi gibi konular üzerinde durulacatır. Tedairkçiler BT hizmetlerinin başarılı şekilde yürütülmesi için önemli roller aldıklarından Dış Kaynak Yönetim, Yönetilen Hizmet ve insan kaynağı tedarikçilerinin yanı sıra servis sağlayıcıların performansları BT Yönetiminin odağı haline gelmiştir. Eğitim süresi boyunca farklı tedarikçi dokümanları üzerinden değerlendirmeler yapılarak gerçek hayattan uygulamalar üzerine değinilecektir. Her katılımcının kendisine ait ServiceNow Demo ortamı üzerinden yürütülecek eğitimde gerçek hayatta karşılaşılabilecek tüm varyasyonlar değerlendirilecektir. En iyi uygulama (Best Practice) örnekleri üzerinden geçilecek ve tedarikçi kontratlarının tanımlarının nasıl yapılacağı katılımcılara aktarılacaktır.

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Eğitim İçeriği

  • BT Hizmet Yönetimine Giriş
  • Hizmet Tedarikçi Yönetimi Temelleri
  • Hizmet Tedarikçi Yönetimi Alt Süreçleri
  • Hizmet Tedarikçi Yönetimi Pratikleri

Bu eğitimi kurumsal olarak planlayın ve uygulayın!

Bu eğitim kurumunuza özel farklı sürelerde ve içerikte planlanabilir. Detaylı içerik ve planlama için bizimle iletişime geçiniz.
Hemen Bilgi Al

Kurumsal Eğitim Bilgi Talep Formu

Planlanan Sınıflar

BT-Tedarikçi-Yönetimi-Pratikleri
Free
Level
Orta Seviye
Eğitim Süresi 12 saat

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Katılım sertifikalarının yanı sıra aldığınız eğitimlerle ilgili ücretli sınavları yetkili sınav merkezlerinde geçerek, uluslararası sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Şifremi unuttum
X