ITIL Continual Service Improvement

“ITIL Continual Service Improvement” eğitiminde amaç, BT organizasyonları ve servis sağlayıcılarının müşterilerine sundukları servislerin müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ölçümlemek ve yükseltmek için gereken yetkinlikleri kazandırmaktır. ITIL’ın tüm yaşam döngüsü fazlarında hizmetlerin geliştirilmesine yönelik yürütülmesi gereken ölçme, raporlama, değerlendirme ve ilgili süreçlere girdi olarak iletme faaliyetleri ve yöntemleri bu eğitimde ele alınır. ITIL çerçevesini organizasyonlarına uygulayan ve hizmet yönetiminin başarısını ölçümlemek, raporlamak ve yönetmekten sorumlu olan tüm BT yöneticilerine yönelik olan bu eğitim ITIL Expert sertifikasını edinmek için alınması gereken eğitimlerden biridir. Eğitim sonunda katılımcılar BT Hizmet Yönetimi için kullanılan ITIL yaklaşımının Sürekli Hizmet İyileştirme fazını, süreçlerini ve birbirleri arasındaki ilişkileri öğrenerek gerçek proje deneyimlerini paylaşan eğitmenlerimizin deneyimlerini kazanacaklardır. Eğitimde hedeflenen tüm katılımcıların ITIL Continual Service Improvement süreçlerine ve ilişkilerine hakim olması, ITIL Continual Service Improvement sınavına hazırlanması, organizasyonlarda benzer süreçlerde aldıkları rollerdeki yetkinliklerini artırmaları, süreç yönetiminde yapılan genel hatalar konusunda farkındalık kazanmalarıdır.

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Eğitim İçeriği

  • BT Hizmet Yönetimine Giriş
  • Sürekli Hizmet İyileştirme Fazına Giriş
  • Sürekli Hizmet İyileştirme Tanımları
  • Sürekli Hizmet İyileştirme Yöntem ve Teknikleri
  • Hizmet Operasyonu Başarı Faktörleri ve Performans Göstergeleri

Bu eğitimi kurumsal olarak planlayın ve uygulayın!

Bu eğitim kurumunuza özel farklı sürelerde ve içerikte planlanabilir. Detaylı içerik ve planlama için bizimle iletişime geçiniz.
Hemen Bilgi Al

Kurumsal Eğitim Bilgi Talep Formu

Planlanan Sınıflar

ITIL
Free
Level
Orta Seviye
Eğitim Süresi 18 saat

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Katılım sertifikalarının yanı sıra aldığınız eğitimlerle ilgili ücretli sınavları yetkili sınav merkezlerinde geçerek, uluslararası sertifikalara sahip olabilirsiniz.