ITIL Service Design

“ITIL Service Design” eğitiminde amaç, hizmet tasarımı konusunda aktiviteler, metodolojiler ile ilgili önemli bilgileri sunmanın yanında yönetsel seviyede bakış açısını da kazandırmaktır. Destek süreçlerinden çok hizmet seviyesi, erişilebilirlik, kapasite, iş sürekliliği, bilgi güvenliği ve tedarikçi yönetimi gibi kritik yönetsel süreçlerin ele alındığı ITIL Service Design eğitimi BT organizasyonları ve servis sağlayıcılar için başarılı bir BT Hizmet Yönetim yapısı oluşturmalarına katkı sağlar. Daha çok BT yöneticilerine yönelik olan bu eğitim ITIL Expert sertifikasını edinmek için alınması gereken eğitimlerden biridir. Eğitim sonunda katılımcılar BT Hizmet Yönetimi için kullanılan ITIL yaklaşımının Tasarım fazını, süreçlerini ve birbirleri arasındaki ilişkileri öğrenerek gerçek proje deneyimlerini paylaşan eğitmenlerimizin deneyimlerini kazanacaklardır. Eğitimde hedeflenen tüm katılımcıların ITIL Service Design süreçlerine ve ilişkilerine hakim olması, ITIL Service Design sınavına hazırlanması, organizasyonlarda benzer süreçlerde aldıkları rollerdeki yetkinliklerini artırmaları, süreç yönetiminde yapılan genel hatalar konusunda farkındalık kazanmalarıdır.

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Eğitim İçeriği

  • BT Hizmet Yönetimine Giriş
  • Hizmet Tasarımına Giriş
  • Hizmet Tasarımı Tanımları
  • Hizmet Tasarımı Süreçleri
  • Hizmet Tasarımı Başarı Faktörleri ve Performans Göstergeleri

Bu eğitimi kurumsal olarak planlayın ve uygulayın!

Bu eğitim kurumunuza özel farklı sürelerde ve içerikte planlanabilir. Detaylı içerik ve planlama için bizimle iletişime geçiniz.
Hemen Bilgi Al

Kurumsal Eğitim Bilgi Talep Formu

Planlanan Sınıflar

ITIL
Free
Level
Orta
Eğitim Süresi 18 saat

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Katılım sertifikalarının yanı sıra aldığınız eğitimlerle ilgili ücretli sınavları yetkili sınav merkezlerinde geçerek, uluslararası sertifikalara sahip olabilirsiniz.