Scrum Master

Scrum Master eğitiminde, katılımcıların Scrum Master yeteneklerini bir adım ileriye taşıyarak, Scrum metodolojisi konunda derinlemesine bir uzmanlık edinmeleri amaçlanmaktadır. Scrum Master eğitimin içeriği, Professional Scrum Master II (PSM II) sertifikasyonu ile ilgili konuları da kapsamaktadır ve katılımcılara bu sertifikasyonu alma konusunda yardımcı olmayı da amaçlamaktadır. Teorik eğitimin yanı sıra, katılımcılar ile birlikte yapılan atölye çalışmaları ile birlikte gerçek problem analizleri ve çözüm yolları üzerine en iyi uygulamalar paylaşılmaktadır. Eğitimin bir diğer önemli katkısı ise, Scrum metodolojisi ile çalışan proje takımlarında liderlik yeteneklerinin nasıl artırılacağı ve proje takımlarına nasıl daha iyi koçluk edilebileceği gibi konuların da uygulamalı olarak katılımcılara aktarılmasıdır.

Eğitim İçeriği

  • Self-Organizing Teams
  • Coaching and Facilitating Scrum Teams
  • Planning & Retrospective Techniques
  • Scaled Agile & Scaled Scrum
  • Scrum Master Workshop

Bu eğitimi kurumsal olarak planlayın ve uygulayın!

Bu eğitim kurumunuza özel farklı sürelerde ve içerikte planlanabilir. Detaylı içerik ve planlama için bizimle iletişime geçiniz.
Hemen Bilgi Al

Kurumsal Eğitim Bilgi Talep Formu

Planlanan Sınıflar

Scrum-Master
Free
Level
Orta Seviye
Eğitim Süresi 6 saat

Katılım sertifikalarının yanı sıra aldığınız eğitimlerle ilgili ücretli sınavları yetkili sınav merkezlerinde geçerek, uluslararası sertifikalara sahip olabilirsiniz.