Teknik Destekte Uzmanlık (2 gün)

Son kullanıcı desteği BT Hizmet Yönetimi’nin en önemli parçalarından biridir. Son kullanıcı desteğini sağlayan teknik destek uzmanları, BT Hizmetlerinin kullanıcıya bakan yüzüdür. Organizasyonların altyapılarına ve BT varlıklarına yaptıkları yatırımın yanı sıra BT Hizmet Yönetimi sunumunun başarısında Teknik Destek Hizmetlerinin yetkinliğini artırmaya yönelik yapılan yatırımlar da önemlidir. Hizmetlerin başarısını ölçümlenmek amacıyla hazırlanan anketlerde son kullanıcılar Teknik Destek Uzmanlarından aldıkları hizmetlere göre yanıt vermektedir. “Teknik Destekte Uzmanlık (2 gün)” eğitimimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, sektördeki önemli bir ihtiyacı gidermeye yönelik olarak özenle tasarlanmıştır. Teknik destek ekiplerinin yetkinliklerini bir üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Eğitimi tasarlarken Expert seviyesindeki ITIL danışmanlarımız, çeşitli büyük ölçekli projelerde BT Hizmet Seviyesi Yöneticisi olarak görev alan yöneticilerimiz ve Yardım Masası için teknoloji çözümü geliştiren danışmanlarımız ortak çalışmıştır. Eğitim sonunda katılımcılar BT süreçlerinin amaçlarını, hedeflerini ve kapsamını kavrayarak son kullanıcıya sunduğu hizmet sırasında hangi kriterlere dikkat etmesi gerektiğini öğrenecektir. Eğitimin temel amaçlarından biri de teknik destek uzmanının BT Hizmetlerine daha geniş bir açıdan bakarak yöneticilerin, denetçilerin ve paydaşların ihtiyaçlarını anlamasına katkı sağlamaktır.

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Eğitim İçeriği

  • ITIL Süreçlerine Uygun Destek Verilmesinin Önemi
  • Zamanında ve Doğru Eskalasyon
  • Çoklu Kullanıcıyı Etkileyen, Krize Dönüşen Sorunlarda Teknik Destek Sürecinin Başarı ile Yönetilmesi
  • VIP Destek Zorlukları ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
  • Kişisel Teknoloji Güncelleme Yöntem ve Becerilerinin Geliştirilmesi

Bu eğitimi kurumsal olarak planlayın ve uygulayın!

Bu eğitim kurumunuza özel farklı sürelerde ve içerikte planlanabilir. Detaylı içerik ve planlama için bizimle iletişime geçiniz.
Hemen Bilgi Al

Kurumsal Eğitim Bilgi Talep Formu

Planlanan Sınıflar

Teknik-Destekte-Uzmanlık-(2-gün)
Free
Level
Orta
Eğitim Süresi 12 saat

Sertifikalar

  • BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası

Katılım sertifikalarının yanı sıra aldığınız eğitimlerle ilgili ücretli sınavları yetkili sınav merkezlerinde geçerek, uluslararası sertifikalara sahip olabilirsiniz.