Özel Üniversiteye Özel Bilişim Hizmeti

ozel-uni-proje
Sistem

Özel Üniversiteye Özel Bilişim Hizmeti

Bilge Adam, Türkiye’nin en köklü ve başarılı özel üniversitelerinden birine bakım-destek hizmeti ve SharePoint danışmanlığı verdi.
Bilge Adam Altyapı’nın, 1996 yılından bu yana Türkiye’deki akademik ve profesyonel iklimi belirleyen öncü bir rolü üstlenen üniversiteye sunduğu “Bakım ve Destek” hizmeti; Microsoft altyapı teknolojileri, bulut teknolojileri, veritabanı ve SharePoint portal ürünlerine dönük olarak verilmektedir. Yapılan anlaşma; SLA tabanlı arıza desteği, yeni ürün ve çözüm seçiminde danışmanlık, vendor ilişkilerinde koordinasyon ve desteği içermektedir.
Ayrıca alanında dikey uzmanlığı bulunan danışmanlarımız, konu bazlı ya da istek üzerine veya periyodik olarak kurumu ziyaret etmekte, mevcut sorunlara destek vermekte veya mevcut sistemlerdeki iyileştirmeler ve geliştirmeler ile ilgili bilgi / know-how aktarımı yapmaktadır. Hizmetimiz, periyodik olarak raporlanmaktadır.
Bilge Adam Yazılım ise üniversitenin SharePoint 2013 kurulumunu yapmış ve domain değişimini gerçekleştirmiştir. Ardından da kurumun 15 web uygulamasını, yeni domaindeki SharePoint’e taşımıştır.
Bilge Adam Bilişim Grubu olarak projelerini başarıyla gerçekleştiren Altyapı ve Yazılım iş birimlerimizi tebrik ederiz.

 

Arşivler

X