Bekdata Teknoloji, SmartClass Türkiye Distribütörü Oldu

masada oturan erkekler
Yazılım

Bekdata Teknoloji, SmartClass Türkiye Distribütörü Oldu

​Bilge Adam Bilişim Grubu ile Bekdata Teknoloji arasında 23 Mart 2016 tarihinde imzalanan protokol ile Bekdata Teknoloji, SmartClass Okul Bilgi ve Yönetim Sisteminin Türkiye Distribütörü oldu.
1997 yılında kurulan Bilge Adam Bilişim Grubu; Akademi, Uzman Kaynakları, Yazılım ve Altyapı olmak üzere dört uzmanlık bölümüyle hizmet veriyor. 700’ün üzerinde çalışanıyla ‘Bilişimde İnsan’ın gelişimine ve katma değerine odaklanan Bilge Adam, bilişim eğitimi ve entegre hizmet konusunda Türkiye’nin en büyük kuruluşudur.
Bekdata Teknoloji A.Ş., 20 yılı aşkın bir süredir “çağdaş eğitim” kavramı kapsamında eğitim kurumlarının teknolojik ihtiyaçların belirlenmesi, projelendirilmesi ve karşılanması için sektörünün devleri ile birlikte çözümler üretmekte, projeler yapmakta ve profesyonel hizmetler vermektedir.
İmzalanan protokol ile sunduğu uçtan uca çözümler ile sektördeki en kapsamlı okul bilgi ve yönetim sistemi olan SmartClass’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Bekdata Teknoloji Genel Müdürü Sn. Bekir Gül, “Bilge Adam ile işbirliği yapmaktan ve SmartClass’ın distribütörü olmaktan son derece mutlu ve gururluyuz. Birlikte SmartClass’ı daha iyi yerlere getirmek için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi.
SmartClass’ın bu işbirliği ile önümüzdeki yıllarda pazar lideri olması beklenmektedir. SmartClass, hali hazırda birçok saygın eğitim kurumu tarafından kullanılmakta ve gelişmekte olup bulut mimarisi sayesinde her türlü geliştirme ve güncelleme tüm okullara aynı anda sunulmaktadır.
SmartClass ile ilgili detaylı bilgi www.smartclass.biz adresinde bulunabilir.

 

Arşivler