Deri Giyim Devinin Tercihi SmartClass LMS

deri-giyim-mağaza
Yazılım

Deri Giyim Devinin Tercihi SmartClass LMS

41 yıldır sektöründe ilklerin öncüsü olmaya devam eden, Türkiye’de deri ile modayı bütünleştiren ilk marka, tüm uzaktan eğitim süreçlerinde Bilge Adam Yazılım’ın paket ürünlerinden SmartClass Eğitim Yönetim Sistemi’ni (LMS) kullanacak.​​
Çalışanların eğitim ve gelişim​lerini sistematik olarak takip etmek isteyen organizasyonlar için avantajlar sunan ve bu organizasyonlara katma değer sağlayan bir araç olan SmartClass LMS ile senkron, asenkron, webcast, podcast, doküman ile eğitim, işbaşında eğitim, sınıf içi ve sanal sınıf eğitim süreçleri yönetilir. Ayrıca çalışanların yetenek, bilgi ve becerilerini ölçülerek değerlendirilebilir.
SmartClass LMS hakkında detaylı bilgi almak için www.bilgeadam.com/yazilim/paket-yazilim-urunleri/smartclass-egitim-yonetim-sistemi-lms​ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Başta çalışanları, tedarikçileri ve hissedarları olmak üzere tüm sosyal paydaşlarına karşı sorumluluk sahibi olan deri giyim markası ile Bilge Adam Yazılım arasındaki anlaşmanın iki taraf için de hayırlı olmasını dileriz.

 

Arşivler