OT/VT Teknolojileri Lideri, Bilge Adam LMS Kullanacak

otvt-lms
Yazılım

OT/VT Teknolojileri Lideri, Bilge Adam LMS Kullanacak

Otomatik tanımlama / veri toplama (OT/VT) teknolojileri ve mobil uygulamalar konularında çözümler üretebilmek amacı ile 1992 yılında İzmir’de kurulan; özellikle mobil satış – lojistik otomasyonu uygulamalarında sektörün öncüsü konumundaki bilişim firması, tüm uzaktan eğitim süreçlerinde Bilge Adam’ın paket yazılım ürünlerinden SmartClass Eğitim Yönetim Sistemi’ni kullanacak.
Çalışanların eğitim ve gelişim lerini sistematik olarak takip etmek isteyen organizasyonlar için avantajlar sunan ve bu organizasyonlara katma değer sağlayan bir araç olan SmartClass LMS ile senkron, asenkron, webcast, podcast, doküman ile eğitim, işbaşında eğitim, sınıf içi ve sanal sınıf eğitim süreçleri yönetilir. Ayrıca çalışanların yetenek, bilgi ve becerilerini ölçülerek değerlendirilebilir.
SmartClass LMS hakkında detaylı bilgi almak içinwww.bilgeadam.com/yazilim/paket-yazilim-urunleri/smartclass-egitim-yonetim-sistemi-lms​ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
20 yıldır sektörde hizmet veren, ana konuları olan mobil uygulamalar ve tedarik zinciri yönetiminin yanı sıra pek çok konuda müşterilerine çözüm ve hizmetler sunan firma ile Bilge Adam Yazılım arasındaki anlaşmanın iki taraf için de hayırlı olmasını dileriz.

 

Arşivler