Sigorta Cini, SmartClass LMS Kullanacak

sigorta cini banner ve karakter
Yazılım

Sigorta Cini, SmartClass LMS Kullanacak

Sigorta Cini, tüm uzaktan eğitim süreçleri için Bilge Adam’ın paket yazılım ürünlerinden SmartClass Eğitim Yönetim Sistemi’ni tercih etti.
Sigorta ihtiyaçlarını analiz ederek, en uygun sigorta alternatiflerini karşılaştırma fırsatı sunan Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip, uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. Türkiye’de 6 ilde 19 mağazasıyla hizmet vermektedir.
NN Group, Avrupa’nın birçok ülkesi ve Japonya dahil olmak üzere 18’den fazla ülkede 15 milyon müşterisi bulunan, Amsterdam merkezli bir sigorta ve yatırım yönetimi şirketidir. Dünya çapında yaklaşık 12.000 çalışanı ile müşterilerine emeklilik hizmetleri, sigorta, yatırım ve bankacılık ürünleri sunmaktadır.
SmartClass Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) ile çalışanlarına, online etkinlikler, e-eğitim, sınıf eğitimi, sınav, anket, podcast, webcast ve doküman eğitimi imkanı verecek. Ayrıca tüm bu eğitim süreçlerinin yönetilmesi, kayıt altına alınması, takip edilmesi ve raporlanması için SmartClass LMS’i kullanarak, eğitim ve kişisel gelişimde fark yaratılması hedefleniyor.
SmartClass Eğitim Yönetim Sistemi hakkında detaylı bilgi almak içintıklayın.

 

Arşivler