“Üyelerimize Karşılıksız Yüzde 100 Destek Veriyoruz”

bilge-adam-go-kivanc-akinci
Kariyer

“Üyelerimize Karşılıksız Yüzde 100 Destek Veriyoruz”

Bilge Adam Girişim Ofisi (GO) Proje Yöneticisi Kıvanç Akıncı, Digital Age’de yayımlanan röportajda, Bilge Adam GO hakkında bilgiler verdi.

Yazılım, Altyapı, Uzman Kaynakları ve Akademi birimleriyle 20 yıldır hizmet veren ve sektörün öncü teknoloji şirketlerinden biri olan Bilge Adam Bilişim Grubu; yeni projesi “Girişim Ofisi – GO” ile iş kurmak, işini büyütmek isteyen girişimcilere fırsatlar sunuyor.
– ‘Girişim Ofisi’ fikri nasıl doğdu?
Bilge Adam kendi içinde geliştirdiği ekosistem ile katılımcılarına her türlü desteği veren, entegre hizmet anlayışı ile hareket eden bir bilişim grubudur. Biz sadece eğitim vermiyoruz; yazılım, altyapı, dijital ve dış kaynak sağlama gibi alanlarda da hizmet sunuyoruz. Uzmanlık alanlarımız içinde, teknoloji ve tasarım alanında geliştirdikleri projelerle kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin de yanında olmak istedik.
– O zaman ofis kiralamanın ötesinde bir amaç ile yola çıktınız diyebilir miyiz?
Salt ticari bir amaçla yola çıkmadığımızı söyleyebilirim. Bizi ofis kiralama hizmeti veren diğer markalardan ayıran temel özelliğimiz de bu sanırım. Bilişim sektörü dünyaya yön verecek ve geleceğini şekillendirecek. Bilişim alanında ne kadar ilerleyebilirsek, ne kadar katma değer üretebilirsek bizim için kâr olacak. Bu nedenle teknoloji alanında ilerlemek, büyümek, projelerini hayata geçirebilmek isteyen girişimcilerin yanındayız. Bu bağlamda sadece teknoloji ve tasarım alanında ilerlemek isteyen girişimcilere hizmet sunacağız.
– Böylece aynı işi yapmak isteyen girişimcilerin bir arada bulunabileceği bir alan yaratmış olacaksınız…
Kesinlikle. Bilge Adam GO aynı dilden konuşan, birbirine yeri geldiğinde destek olabilecek kişileri barındıran bir kulüp yaratacak. Bulundukları ortam sayesinde kendilerini ve girişimlerini geliştirme, yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaklar.

​- Hizmetleriniz hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?
Sabit, mobil masa ve sanal ofis şeklinde üç ayrı türde ofis kiralama, bunun yanı sıra yasal adres gösterme, toplantı salonu, kilitli dolap, sekreterlik ve 3D printer gibi hizmetlerimiz olacak. En önemlisi ise üyelerimize sunacağımız karşılıksız %100 destek… Tüm bu fırsatlar için Silver, Gold ve Platin Üyelik seçeneklerinden birini tercih etmeleri yeterli olacak.
– Karşılıksız destek sistemi tam olarak nasıl işleyecek?
Örneğin Bilge Adam GO Silver Üyelik Paketi’ni tercih eden bir üyemiz olduğunu düşünelim. Bilge Adam olarak, biz de ödediği ücretle eşit oranda kendisine sektör lideri olduğumuz eğitimlerden ve konusunda uzman olan danışmanlarımızdan karşılıksız olarak hizmet alma fırsatı sunacağız. Bu benzeri görülmemiş bir destek anlamına geliyor.
– Eğitim ve danışmanlık hizmetleri neleri içeriyor?
Bilge Adam’ın açık sınıf eğitimlerine katılabilecekleri gibi onlara yazılım geliştirme, dijital pazarlama, altyapı teknolojileri, finans, muhasebe, hukuk ve uzman kaynağı alanlarında danışmanlık hizmeti de sağlayacağız. Ayrıca uygun bulduğumuz girişimlere Bilge Adam Girişim Sermayesi ile ortak olabilir, yatırım yapabiliriz. Yurt dışına açılmak isteyenlere ise Bilge Adam iş ortaklıkları ile yurtdışından fon alma imkânı sunacağız.
Kaynak: Digital Age

 

Arşivler